0

Üretim Teknolojileri

Yüksek teknolojiye sahip makine parkurları ile donatılmış Alkan Mermer, üretim kalitesi, profesyonel ve tecrübeli ekibi, markalaşmış uygulama deneyimi ile doğal taş üretiminin her alanında kusursuzluk sunar.

Üretim

Sınır tanımayan ve sürekli gelişen üretim sahamız, siz müşterilerimiz için talep edeceğiniz tasarımları karşılayabilecek seviyede yönetilmektedir. Ürünlerin doğal taş ocaklarından şantiye saha uygulamasına kadar her bir süreci tanımlı olup ve belirlenen kalite prosedürlerden geçmektedirler.

Brio CNC

2 Adet

Lexta

1 Adet

Brio soeasy

2 Adet

Omag 5-axis Blade

5 Adet

Flow Waterjet

2 Adet

MKS Perdah Cila

1 Adet

Özmaksan Kenar Pah

1 Adet

El İşçiliği

Tasarımların hayat verildiği süreçtir. Yılları aşkın deneyime sahip ustalarımız ürünlere son zarif dokunuşları ile canlılık ve kendi ruhlarını katmaktadır. Bütün süreç tamamen el ve el kontrollü araç ve makineler ile gerçekleştirimektedir.

Seleksiyon

Satın Alma

Tecrübeli, bilgili ve zevkine inandığımız satın alma yetkililerimiz, özenle doğal taşları dünyanın her noktasından ve direk kaynağından birebir seçmektedirler. Tedrikçilerimiz ile olan güven ilişkimiz, size ahd ettiğimiz kaliteli hizmetin en önemli yapıtaşlarındandır.

İmalat

İmalat sürecinde müşterilerimizin isteklerine göre doğal taş hammadelerimizin makine, fire ve paketleme sürecinde planlaması yapılmakta ve proje dahili ürünler özel seleksiyon ve analiz süreçlerinden geçmektedirler. Fabrikasyon sürecinden çıkan ürünler, projeye bağlı olarak Dry Laying (Kuru Serim) adlı kalite kontrol adımından geçmektedirler.

Montaj

Proje dahilinde bütün ürünler, adlandırılmış kasalara yerleştirilerek her bir parça kodlanarak ve numaralandırılarak montaj sürecimizde de projelendirilmektedir.